![31356857_1845007665544963_3403820040879865856_o](https://floros.gr/wp-content/uploads/2018/05/31356857_1845007665544963_3403820040879865856_o-1-1024x768.jpg)
![tsikakis-giannopoulos-kreopoleio-kalamata-2-800x400 tsikakis giannopoulos kreopoleio kalamata 2 800x400 1](https://floros.gr/wp-content/uploads/2019/01/tsikakis-giannopoulos-kreopoleio-kalamata-2-800x400-1.jpg)
Ένα ακόμα «έργο» της εταιρείας Ε.Βάγιας- Ε.Κοσμάς ΕΠΕ |Floros! Η εταιρεία μας ανέλαβε τον εξοπλισμό στο καινούργιο κρεοπωλείο της εταιρείας Τσικάκης-Γιαννόπουλος ΑΕ στην Καλαμάτα. Κατασκευάσαμε βιτρίνες κρεοπωλείου σε μοντέρνα γραμμή με ίσια κρύσταλλα και πόδια στήριξης χωρίς βάση, ερμάρια καθώς και κουζίνα-παρασκευαστήριο με χώρο πλύσης.
Οι κατασκευές μας επενδύθηκαν με ξύλο με βαφή λάκας και δημιουργήθηκε ένα πραγματικά όμορφο και λειτουργικό αποτέλεσμα.